Datum objave: 28. lipnja 2024.
Kategorija: Glazbena škola

21.6.2024. Svjetski dan glazbe, koncert profesora i izložba prof. Gorana Jeličića

21.6., na Svjetski dan glazbe, profesori Glazbene škole održali su koncert u prekrasnoj biogradskoj crkvi sv.Stošije!

Koncert je ujedno bio i izložba našeg profesora Likovne kulture, Gorana Jeličića, koji je za tu priliku nacrtao portrete glazbenika.

Koncertu je nazočilo stotinjak ljudi, mahom učenika i njihovih roditelja. Koncert je bio dar sadašnjim i budućim učenicima glazbene škole, njihovim roditeljima,Gradu Biogradu i našoj školi.

Pročitajte koji koncertni program su izveli naši profesori i njihove biografije,a atmosferu doživite kroz fotografije!

JESENSKA AUDICIJA ZA GLAZBENU ŠKOLU

Glazbena škola pri OŠ Biograd poziva djecu na jesensku audiciju za upis u 1. razred glazbene škole te u pripremni razred glazbene škole. Audicija i upis će se održati u prostorijama škole OŠ Biograd. Audicija: srijeda 18. rujna 2024. od 18:00 do 19:00 sati –  upisi...